Encümen Üyeleri
Sultan Aşkın (MHP)

13.06.1977 doğumluyum. Silivriliyim. Avukatım. İlköğrenimimi Celaliye İlköğretim okulunda, ortaokul ve Lise öğrenimimi Selimpaşa Lisesinde tamamladım. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra yaklaşık 17 yıldır Silivri’de bulunan büromda Avukatlık mesleğini icra ediyorum. Silivri’de yaralan birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldım. Evliyim. Zeynep isminde 1 çocuk annesiyim. İngilizce biliyorum.

Filiz Güler (MHP)

1974 yılında İstanbul/Üsküdar doğumluyum. Sinoplu bir Babanın ve Kayserili bir annenin evladıyım. İlköğretim, Ortaöğretim ve lise eğitimimi Kocaeli’nde tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans mezunuyum. Asıl mesleğim Makine Ressamlığıdır.

Gönüllü olarak özel çocuklarımıza öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Deprem Afet Komisyonunda gönüllü çalışmalar yapmaktayım. Çalışmalarımın arasında Okul Aile Birliği Başkanlığı, Sosyal Yardımlaşma Mütevelli Heyeti Silivri Halk Üyeliği, Türkiye Beyaz Ay Derneği Trakya Bölge Başkanlığı, Milletvekili Aday Adaylığı, SKM Başkanlığı görevlerinde bulundum. Hala Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmaktayım.

Evli ve 2 çocuk annesiyim.

Ömer Tekin (MHP)

1978 Gümüşhane doğumluyum. İlkokulu Selimpaşa İlköğretim okulunda, Orta Okul ve liseyi Çatalca İmam-Hatip Lisesinde okudum. Orta öğrenimimin ardından Lisansımı Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde tamamladım. Orta derecede İngilizce ve Arapça biliyorum. 35 yıldır Selimpaşa’da ikamet ediyorum. Kendime ait iş yerimde ticaretle uğraşıyorum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.