Anasayfa
Konaklama
Lokasyon
Rezevasyon
PİNHAN OTEL
Hikayemiz
HAKKIMIZDA

HİKAYEMİZ

Kazdağları’nın benzersiz doğasında; bölge dokusuna uygun mimarisi, sürdürülebilir ve çevre dostu taş cephesi, ahşap bungalov evleri, güneş panelleriyle kendi enerjisini üreterek, köylerden temin edilen gıdalarla taze lezzetlerini eşsiz manzarasıyla sizler için buluşturduk.

Şehrin karmaşıklığından uzak, kendinizi dinleyerek sevdiklerinizle geçireceğiniz vakti sessiz, sakin ve en güzel şekilde değerlendirmeniz için siz değerli misafirlerimizi Pinhan Otel’e bekliyoruz…


Otelimizin tasarım sürecinde ekibimiz tarafından sizler için tasarlanan tüm detaylara, konsepte ve isim öyküsüne ilham olan Piri Reis’in şu sözüdür.

“Var olandan sıyrılıp, var etmek istediğine bir kaçışsa aradığın; hayal kur!

Memnun değilsen, hırsın varsa, hedeflerin cesaretini görmeliyse; gözünü karart!

Ayrıldığın yere gelene hep bir cümlen olmalı, öyleyse; yola çık!”

Kendi yolculuğuna çıkmak isteyen; doğanın içerisinde kendisini dinlemek isteyen ve kendisini sevdikleriyle vakit geçirerek bulanlar için; yolunuz Pinhan Otel olsun.

“Pinhan” Osmanlıca gizli, saklı anlamına gelmektedir. Doğanın içerisinde sizler için gizlediğimiz bu deneyimi keşfetmenizi bekliyoruz.


Sizlere özel yörenin en taze ve doğal ürünleriyle hazırlanan Ege kahvaltısı, zengin menüsü ile restoranı, tüm yılın yorgunluğunu atarken serinleyebileceğiniz benzersiz seyir keyfiyle sonsuzluk havuzu ve doğanın içerisinde kaybolacağınız trekking etkinleri sizleri bekliyor.

Deluxe oda, süite oda ve bungalov ev seçenekleriyle Pinhan Otel’de kaldığınız süre boyunca sizlere Kazdağları’nın nadiren görüşen bir yüzünü göstereceğiz. Gün batımının eşsiz manzarasının sizleri büyüleyeceğini garanti ediyoruz.


COVID-19 ÖNLEMLERİ Sağlığınız bizim için önemli !
KVKK POLİTİKAMIZ Gizliliğiniz bizim için önemli !

Kendinizi yolculuğa çıkmak isteyen; doğanın içerisinde kendisini dinlemek isteyen ve kendisini sevdikleriyle vakit geçirerek bulanlar için; doğanın içerisinde gizlediğimiz bu deneyimi keşfetmenizi bekliyoruz.

Yolunuz Pinhan olsun...


Copright ©2022 Pinhan Otel